Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Messenger Nickleri

2 posters
YazarMesaj
ßeautifuL
Administators
Administators
ßeautifuL

Grup : Administrators
Karma Puanı :
Messenger Nickleri Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Messenger Nickleri Right_bar_bleue

Ruh Halim : Messenger Nickleri Mutlu10

Messenger Nickleri Empty
MesajKonu: Messenger Nickleri   Messenger Nickleri EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 9:21 pm

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

» Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir

» Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter ben o rüzgarda olacağım

» Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calışyakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır

» Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeterBen o tatlı sessizlikte seninleyim!

» Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter

» Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demeksesiz aşıksınız

» Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır

» Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın

» Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektirVe aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer

» Hayatta iki kişi tanıdımBirisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın benHayatta iki kişi tanıdım Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen

» Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler

ya bitmeli bu işkence ya bitirmeli beni ya istemeli beni ya da tamamen silmeli

hayatim gibi nickim de renksiz

neyin bildin ki degerini benimkini bileceksin bunu da tabi mahvedeceksin

zindan olmuş dünya bana duvarımı kendim ördüm meydan kalmış ona buna ben sonumu kendim gördüm

SiLdim anıLarımdan seni Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni Kafam, ruhum, bedenim

sensiz!! Eminim, mutLusundr ßensiz!

öLmeyi çoqTan gÖze aldıqTa yaNımızda kİmLeri gÖtüreceðimİzi dÜþüNüyorUz

Hér Adamım Diyen Adam DéðiLdir,,SéninDe Dédiðin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déðildir

SénınDé olmaDıðın Gibi !!!!

Duruyorsak sebebı war susuyorsak nedenı war herkez rahat olsun herseyın bı zamanı Var!!

Bazilari seyrederken hayati en önden Kendime bir sahne buldum oynadim Öyle bir rol vermisler ki;

okudum okudum anlamadim

bИy yaИLı$ áИLбҐбИ heR$eҐdЭИ ИиfRиt иğioRuМ

kan kaybediyor hayatım can çekişiyor hayallerim yaşamak zor geliyor artık bana nerde hata yaptım

diye düşündükçe batıyor her limanda gemilerim yaşamak istemiyorum artık aranızda

ya kendini bırak bana ya da beni bana bırak da yaşayayım bu nasıl ayrılık bir daha gelmede alışayım

unuttuysan hatırla kaybettiysen ara özlediysen git bul kırdıysan af dile kırıldıysan affet seviyorsan

sadece kavranabilecek kadar zorum ben

bu saatten sonra uğraşmam dünümle ve dünümdekilerle ben yarına bakarım yanımdakilerle

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

» Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

» Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu

» Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı

» Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

» Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi ¿

yüreğim sana çok yakın
ama sen bana çok uzaksın

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni

hayalin yanımda bakıyorum sadece,dokunsam kaybolacak biliyorum,dokunamıyorum

Ayaklarıma dolaşıyor gözyaşlarım
https://gruphepsiciyizfan.yetkinforum.com
*yoshy*
Grup Hepsi Üyesi
Grup Hepsi Üyesi
*yoshy*

Karma Puanı :
Messenger Nickleri Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Messenger Nickleri Right_bar_bleue

Ruh Halim : Messenger Nickleri Asik10

Messenger Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Messenger Nickleri   Messenger Nickleri EmptyPaz Ağus. 31, 2008 6:06 pm

sağol cnm bnm
ßeautifuL
Administators
Administators
ßeautifuL

Grup : Administrators
Karma Puanı :
Messenger Nickleri Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Messenger Nickleri Right_bar_bleue

Ruh Halim : Messenger Nickleri Mutlu10

Messenger Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Messenger Nickleri   Messenger Nickleri EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 12:50 am

ÖnemLi DeqiL Jnm
https://gruphepsiciyizfan.yetkinforum.com

Messenger Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası